Pracodawcy

LISTA PRACODAWCÓW 

Sprawdź w jakiej firmie możesz odbyć 3-miesięczny staż…

Ponad 50 firm

Najlepsi pracodawcy w Polsce

Tak studenci oceniają poprzednie edycje…

Uważam, że staż pozwolił mi zdobyć wiedzę oraz umiejętności związane z branżą, z którą wiążę swoją przyszłość.

Projekt Pomost na rynek pracy uważam za bardzo dobre rozwiązanie, które ułatwia studentom wejście na rynek pracy. Skorzystałam z programu i po jego zakończeniu dostałam propozycję pracy u tego samego pracodawcy.

Staż był dla mnie świetnym doświadczeniem, oby jak najwięcej takich projektów w przyszłości.

Staż oceniam bardzo dobrze. Wiele się nauczyłam, ale również skonfrontowałam swoje wcześniej nabyte umiejętności ze środowiskiem biznesowym.

Świetny projekt, który pozwala później wejść na rynek pracy.

Projekt dający możliwości rozwoju zawodowego, podniesienie kwalifikacji oraz kompetencji. Staż jak najbardziej zadowalający. Ciekawe zadania i projekty.

Uważam, że program, w którym brałam udział pozwala na to, aby w godny sposób podjąć współpracę w wymarzonym zawodzie / firmie, zdobywając przy tym doświadczenie.

Staż był świetną możliwością skonfrontowania zdobytej podczas studiów wiedzy z praktyką.

Jestem bardzo zadowolona ze stażu. Skonfrontowałam swoje umiejętności z wiedzą teoretyczną. Ten czas był świetnym przygotowaniem przed stałą pracą.

Nabyte podczas stażu umiejętności otwierają przede mną drzwi do kariery w branży eventowej.

Podczas odbytego stażu miałam możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej w trakcie studiów z Zarządzania Kryzysowego jak i poprzednich tj. z Ratownictwa Medycznego. Ze względu na przygotowanie merytoryczne w ww. kierunkach mogłam wykonywać samodzielnie zadania powierzone mi przez pracodawcę.

Staż przebiegał zgodnie z założonym planem. Pomoc ze strony opiekuna stażu a także przyjęcie ze strony zespołu pozwoliły w jak najlepszym stopniu zrealizować zlecone mi zadania.

Cieszę się, iż odbyłam staż w tej firmie bowiem od podstaw mogłam poznać jak funkcjonuje agencja marketingowa. W ogóle wcześniej nie interesowałam się tym zagadnieniem, uważałam, że nie mam umiejętności w tej dziedzinie, myliłam się, bardzo.

W moim odczuciu staż w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim to najlepsze doświadczenie zawodowe jakie przytrafiło mi się w ostatnim czasie. Jestem bardzo zadowolona z realizowanego projektu i gdyby była taka możliwość jeszcze raz wzięłabym udział w podobnym projekcie.

Staż odbył się zgodnie z opracowanym z Opiekunem programem. Atmosfera w pracy była bardzo przyjemna, współpracownicy okazali się pomocni i sympatyczni. ‘Pomost na rynek pracy’ to projekt bardzo przydatny. Jestem zadowolona z tej formy współpracy. Jeżeli projekt ruszy w kolejnych latach – będę go polecać swoim młodszym znajomym.

Staż pozwolił mi na rozpoczęcie ścieżki zawodowej związanej z kierunkiem studiów, dzięki której dostałam później stałą pracę. Świetny pomysł, jeśli chodzi o pomoc dla młodych ludzi, kończących studia i szukających swojego miejsca na rynku pracy, który dziś nie w każdym przypadku pozwala na rozwinięcie umiejętności w swojej dziedzinie.

Świetna inicjatywa, umożliwiająca dobry start na rynku pracy.

Staż przebiegł zgodnie z moimi oczekiwaniami, poszerzył moją wiedzę oraz wpłynął na zdobyte umiejętności praktyczne. Opiekun stażu pomógł mi w realizacji wszystkich i zaaklimatyzowaniu się w firmie. Po stażu firma zaproponowała mi umowę o pracę na czas określony, z której skorzystałam. Wykonywana przeze mnie praca jest satysfakcjonująca i stawia coraz to nowe zadania, w których…

Staż w portalu codziennypoznan.pl przebiegał zgodnie z ustalonym wcześniej programem stażu, czyli wyznaczonym zakresem zadań. W trakcie odbywania tego stażu zapoznałam się z zasadami pracy w redakcji internetowej, oprócz tego poznałam też podstawy administrowania portalem i jego zawartością. Nauczyłam się nie tylko szybko pisać i redagować artykuły, ale także zbierać, selekcjonować i dobierać informacje do…

Umiejętności, które nabyłam w firmie, począwszy od pogłębienia wiedzy teoretycznej w ramach funduszy unijnych po stosowanie wiedzy w praktyce w postaci opracowywania wniosków o dofinansowanie na pewno przydadzą mi się podczas dalszej ścieżki zawodowej. Ukoronowaniem stażu, była chęć dalszej współpracy ze strony Zarządu Spółki, co najlepiej świadczy o skuteczności ww. programu stażowego.

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój zawodowy i co najważniejsze, dużo lepsze perspektywy na rynku pracy – oto podstawowe zalety programu Pomost na rynek pracy.

Staż przeprowadzony w pełni profesjonalnie zarówno ze strony uczelni jak i firmy. Jeśli miałbym polecać uczestnictwo w stażu moim młodszym kolegom z uczelni nie zawahałbym się nawet sekundę.

Bardzo dobra organizacja formalna, ze strony uczelni oraz pracodawcy. Jasno przedstawione zasady oraz regulamin, przydatna strona internetowa, stworzona na potrzeby stażu. Przyjemna współpraca z osobami organizującymi i obsługującymi projekt. Wspaniała inicjatywa!

Dzięki programowi “Pomost na rynek pracy” znalazłam zatrudnienie, bo sprawdziłam się w tym co robiłam. Jestem za to niezmiernie wdzięczna!

Staż przebiegł pomyślnie. Firma zapewniła solidne i merytoryczne szkolenie wprowadzające. Opiekunka stażu i koledzy zawsze służyli pomocą i radą w razie wątpliwości. Praca na stanowisku asystenta kadry zarządzającej była pełna wyzwań, ale pozwoliła mi zebrać cenne doświadczenia i umiejętności. Do najważniejszych na pewno należy motywujący wymiar stresu i pracy pod presją czasu. Konieczność podejmowania szybkich…

Uważam, że ten projekt to strzał w dziesiątkę! Zdobyłam przez te trzy miesiące więcej doświadczenia niż podczas wielu praktyk, które odbywałam wcześniej.

Dzięki programowi “Pomost na rynek pracy” studenci mają niepowtarzalną okazję, aby płynnie zacząć pracować po studiach w zawodzie i są przy tym docenieni w formie wynagrodzenia. Pracodawca natomiast może sprawdzić pracownika w praktyce, nie ponosząc kosztów. Jestem wdzięczna, że miałam okazję brać udział w takim przedsięwzięciu i będę polecać ten program każdemu.

Staż oceniam niezwykle pozytywnie. Zdecydowanie rozwinął moje umiejętności “miękkie” i pozwolił na skonfrontowanie wiedzy teoretycznej z praktyką. Pracownicy firmy traktowali mnie jak pełnoprawnego członka zespołu, co było dodatkowym motywatorem.

Bardzo ciekawy projekt, jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się zakwalifikować i spełnić swoje marzenia, czyli popracować trochę w charakterze project managera w trasie koncertowej.. 🙂 Oby więcej takich ciekawych projektów!

Jestem bardzo zadowolona z faktu, że mogłam wziąć udział w programie stażowym.